Osmangazi Beko Servisi

Osmangazi Beko servisi artık Osmangazi ilçesinde faaliyet göstermesi ile siz değerli Osmangazi İlçesi sakinlerine çok daha hızlı ve seri bir hizmet anlayışı sunacaktır.

Beko beyaz eşyalarınız, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleriniz ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü teknik sorun, arıza, bakım ve kurulum hizmetlerini size kısa süre içerisinde uygulama sözü veriyoruz. Beko beyaz eşyalar, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili yaşanacak arızalar Osmangazi Beko servisi güvencesi altında bir yıl garanti sözü ile tamir edilmektedir. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı içeren Osmangazi Beko servisi siz değerli müşterilerinin Beko ürünleri ile ilgili yaşamış olduğu sorunlarda titiz ve özenli bir hizmet sunarak sizlere evinizde servis hizmeti yapmaktadır. Hizmet dışı hiçbir arıza Beko servisimiz tarafından sizlere sunulmaz. Çözüm üreten ve çözümün üretilmesiyle değerli eşyalarınızı garanti ile kullanma sözünü bu şekilde temin etmekteyiz.

Osmangazi Beko servisi olarak web sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve ayrıca servis hizmet numaralarımızdan arayarak bilgi alabilir ve sorunlarınızla ilgili her türlü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Beko ürünleri ile ilgili yaşanan sorunlarda yedek parça kullanımı orijinal Beko yedek parçaları ile sağlanmaktadır. Bunun dışında hiçbir şekilde farklı bir markaya ait olan yedek parça kullanımı Beko ürünlerinde yer almaz. Beko ürünlerinin kaliteli olması ve uzun süre dayanması için en basit bir arıza da dahi mutlaka teknik servis hizmetinin hızlı bir şekilde alınması önem taşımaktadır. Bu gibi durumlarda kullandığınız ürünleriniz çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

Osmangazi Beko servisi olarak siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vererek hizmet sunmak üzere faaliyetimizi 7/24 sağlıyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınız su ile kullanıldığı için Bursa’nın kireçli suları nedeniyle su akıtma, tıkanma ve bozulma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda ihmal etmeden makinenizin bakım ve onarımı daha düşük maliyetlerle yapılacaktır. Beko ürünleri ile ilgili teknik bilgi içeren teknik servis ekibimiz Beko ürünlerindeki tüm arızaları sizlere bilgi olarak aktararak ne yapacağını anlatmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde anlatım dışı uygulama yapılmaz.