Bursa Beko servisi olarak Bursa bölgesinde ve çevresinde Beko beyaz eşyalar ve diğer ev aletleri ile ilgili her türlü arıza bakım ve kurulum ile ilgili birçok sorununuzu titizlikle çözüyoruz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda evlerinize ya da işyerinize gelerek kullandığınız ve arızalanan beyaz eşyalarınızı ya da elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü sorunu yerinde servis uygulayarak çözüm sunmaktayız. Uzun yıllardır titizlikle kendini yetiştirmiş ve konusunda uzman olan teknik servis ekibimiz; kullandığınız ve bozulan elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü bilgiyi sizlere verdikten sonra nasıl bir uygulama yapılacağını anlatarak işe başlar. Hizmet verdiğimiz Bursa Beko servisi orijinal yedek parça kullanılmak suretiyle %100 garantili olarak tamir edilmektedir. Özellikle çamaşır makinelerinde sık bozulmaya maruz bir durum yaratan şebeke suyunun kireçli olması makinelerin belli bir randıman da çalışmasını engelleyerek yıkama konusunda sorun yaratabilmektedir. Bu nedenle basit bir arıza gibi görmeden mutlaka periyodik olarak beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmanız kullandığınız eşyalarınızın uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Bursa Beko servisi olarak kullanılan her türlü beyaz eşya, bulaşık makinesi, kombi, elektronik ev eşyaları, ocak, fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi birçok Beko marka eşyalar için gerekli servis hizmetini Bursa ve çevresinde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Bursa Beko servis hizmetimiz içerisinde hizmet sonrası bir yıl garanti veren firmamız; servis hizmetlerinde konusunda uzman ustalarla hareket etmektedir. Sunduğumuz hizmet içerisinde kaliteli ve hızlı çözüm odaklı olarak orijinal yedek parça kullanımı ile bakım ve onarım hizmeti içerir. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan her türlü elektronik Beko marka eşyalarınız kesinlikle ihmale gelmeden zamanında tamir ve bakım hizmetini almak zorundadır. Çünkü basit bir arıza diyerek göz ardı edildiğini de kullanmış olduğunuz eşyanın heder olması kaçınılmazdır. Konusunda uzman teknik bir kadro ile hareket eden çağdaş, dinamik ve çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı ve kendini yenileyen öncü bir servis hizmet anlayışıyla hareket eden Bursa Beko servisimiz sizlere sunduğu hizmet karşılığında % 100 memnuniyet prensibini İlke edinmiştir.

Bursa Beko servisi olarak 7/24 hizmet veren teknik servis ekibimize ulaşmak için sitemiz üzerinden bilgi olabilir ve ayrıca servis telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Evlerinize ve işyerlerinize hızlı bir şekilde servis anlayışıyla hareket eden Bursa Beko servisi gerekli olan tüm bakım onarım ve kurulum hizmetini titiz ve düzenli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Hizmet sonrasında müşteri memnuniyetini gözeten firmamız; kullandığınız eşyaların tekrar ilk günkü performansıyla kullanılması için her türlü özverili çalışmayı göstermektedir.

Bursa Beko servisi olarak verdiğimiz hizmetin sonrasında orijinal yedek parça değişimi gerekli durumlarda sizleri aydınlatarak yapılmaktadır. Gereksiz yere parça değişimi yapılmaz ve ayrıca verilen hizmet içerisinde müşterilerimize gerekli ayrıntıyı vermekte prensibimiz icabıdır. Verdiğimiz hizmet sonrasında bir yıl garanti sözü; sizlere verdiğimiz Beko servisi hizmetinin ciddiyetini göstermektedir.